Сет клучни алати + 3 парчиња прибор за јадење во футрола - подарок за маж

Код: 11-539
2 418 ден 1 488 ден Цена без ДДВ: 1 240 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Комплет од 3 корисни алатки за клучеви + прибор за јадење во стилска футрола - подарок за маж (момче) е совршен додаток за секој вешт и практичен дечко.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет од 3 корисни алатки за клучеви + прибор за јадење во стилска футрола - подарок за маж (момче) е совршен додаток за секој вешт и практичен дечко. Секое парче е направено од висококвалитетен полиран нерѓосувачки челик. Комплетот се испорачува во сопствена кутија изработена од издржлива ABS пластика, која е погодна за алат.

Оригинален сет на алати и прибор за јадење во едно

Оригинален сет на алати и прибор за јадење во еден 3 ЕЕЗ

Лесен, пренослив и мултифункционален

Секое парче е доволно лесно за да се користи како прибор за јадење, но сепак доволно силно за да се користи како вистинска алатка. Сетот клучеви и прибор за јадење можете да го користите во секое време, бидејќи пакувањето е компактно и лесно за транспортирање. Доколку се одлучите да го подарите комплетот, тој секако ќе биде одличен подарок за практични мајстори.

практичен сет на алатки за клучеви и прибор за јадење

Спецификација:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Тежина: 187 грама
  • Димензии: 25,5 x 13,5 x 3,5

Содржина на пакетот:
1x сет од три клучни алати и прибор за јадење во футрола

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена