Страшна маска за лице од кловн - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-296
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Страшна маска за лице од кловн - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) за страшен кловн за деца и возрасни изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Страшна маска за лице од кловн - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) за страшен кловн за деца и возрасни изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Страшна маска за кловн за карневал

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Маска за кловн за Ноќта на вештерките предизвикува ужас со својата ужасна насмевка и тажни очи, кои се покриени со темна шминка. Неговиот морничав дизајн создава впечаток дека станува збор за кловн кој наместо смеа ќе ви донесе кошмари. Насмевката на кловнот е толку страшно искривена што прави да чувствувате студ во градите. Оваа маска од латекс во форма на страшен кловн затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Страшниот кловн најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и, пред сè, да бидете кул.

Маска за Ноќта на вештерките Страшен кловн

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

детска маска Страшен кловн

Содржина на пакетот:

1x Маска за страшен кловн

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена