Папучи од алпака (Llama) - женска универзална големина 36-41

Код: 11-529
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Папучи од алпака (Llama) - женски униформи 36-41. Со преслатките удобни меки лама влечки, ќе ви биде удобно кога и да ви требаат.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Папучи од алпака (Llama) - женски униформи 36-41. Со преслатките удобни меки лама влечки, ќе ви биде удобно кога и да ви требаат. Папучите имаат универзална големина , совршено се вклопуваат во ЕУ големини од 36 до 41. Папучите од алпака имаат пријатен мек материјал и се пријатни на допир. Погоден и како оригинален подарок за жени.

Алпака (Лама) домашни влечки - исклучително удобни

Домашни влечки од алпака лама - исклучително удобни

Домашни чевли, но и убав подарок

Топли и удобни влечки со алпака се многу популарни обувки дома во стан или куќа. Во зима прекрасно ќе се загреат и ќе ја направат атмосферата пријатна додека гледате телевизија или читате книга. Овие супер меки влечки се одличен подарок за секој љубител на алпака или други животни.

топли влечки од алпака лама


Спецификација:

  • Одговара на една големина (36 до 41)
  • Димензии на производот: 30 x 20 x 22 cm
  • Материјал: 100% полиестер
  • Тежина: 340 грама


Содржина на пакетот:

1x домашни влечки од алпака

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена