Осветлување плишано мече - подарок од 40 см за жена со 3D LED боја 8 режими на осветлување

Код: 11-695
3 038 ден 2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Осветлување плишано мече - подарок од 40 см за жена со 3D сјај LED боја 8 режими на осветлување како убави подароци за - девојка, сопруга, дечко, пријател.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Осветлување плишано мече - подарок од 40 см за жена со 3D сјај LED боја 8 режими на осветлување како убави подароци за - девојка, сопруга, дечко, пријател. Има стилска светлина што создава 3D ефект , напојувана од USB LED диоди. Нуди до 8 различни режими на осветлување, што ви овозможува да ја прилагодите атмосферата според вашето расположение или потреба. Без разлика дали барате нежно ноќно светло или амбиентално осветлување за вечерта, оваа мечка е совршен избор.

Осветли плишано - Светло осветлување 3D плишано мече

Осветли плишано - Светло осветлување 3D плишано мече
Совршен подарок

Подарете нешто незаборавно и оригинално. Мечката со LED светла доаѓа во прекрасна светло розова кутија со проѕирен пластичен капак и машна, што го прави совршен подарок за секоја пригода. Тоа е совршен подарок за вашата партнерка, ќерка, мајка или девојка за роденден, Денот на вљубените или само за да го подобрите денот. Покрај тоа, со USB напојување, оваа мечка е практична и еколошка, што ќе биде ценето од сите што сакаат иновативни и одржливи производи.

LED плишано мече подарок за жена, пријател, дечко, сопруга, љубовница

Совршена атмосфера со LED осветлување

Мечката е изработена од висококвалитетни материјали, што му обезбедува долг животен век и издржливост. Со димензии 33 × 26,6 × 40 cm, се вклопува во секоја просторија и благодарение на заштитниот слој на проѕирните делови на кутијата за подароци, се обезбедува негов безбеден транспорт. Препорачуваме да го отстраните заштитниот слој пред првата употреба за да уживате во неговиот целосен прозрачен потенцијал. Дозволете си да бидете маѓепсани од меката светлина и дополнете ја совршената атмосфера во секој агол од вашиот дом со нашата LED светлосна мечка.

Спецификација:

  • Материјал: ПЕТ
  • Димензии: 33 × 26,6 × 40 cm
  • Број на LED режими: 8
  • Напојување: USB
  • Пакување: Светло розова кутија со проѕирна пластична обвивка и лак
  • Заштитен слој на кутијата за подарок


Содржина на пакетот:

1x LED светлосно мече со USB
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена