Луксузен сет за подароци - Колба (шише) + отворач + 2x чаши

Код: 94-033
4 278 ден 3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Луксузен сет за подароци - Колба (шише) + отворач + 2x чаши е одличен подарок за секој маж (сопруг, партнер, роднини, син или пријател).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен сет за подароци - Колба (шише) + отворач + 2x чаши е одличен подарок за секој маж (сопруг, партнер, роднини, син или пријател). Времињата на господата сè уште не се завршени и секој добар човек треба да има колба во која ќе може да го носи својот омилен пијалок. Можете да го користите, на пример, за прошетки во природа, планинарење, посети, случајни средби или забава. Заедничкото пиење е традиција која се практикува меѓу мажите долги години. Симболизира меѓусебно почитување, доверба и пријателство - затоа предноста на овој џентлменски сет е што содржи и две чаши од 50 ml, за да можете да уживате во вашиот омилен пијалок каде било и со секого.

Оригиналниот елегантен комплет колба со две чаши од нерѓосувачки челик ќе го воодушеви секој гавалиер.

Комплет за подарок од шишиња со колба

Комплетот е изработен од нерѓосувачки челик и на тој начин ги издржува и најтешките услови и средини. И чашките и колбата се обложени со имитација на кожа, што на комплетот му дава луксузен впечаток. Се продава во едноставна елегантна кутија. Содржината на колбата е 265 ml.

Спецификации:

Нерѓосувачки челик
Квалитетна изработка
Големина на шишето 15x2x9 cm
Волумен: 265 ml
Големина на чаша: 4x3,5 cm

Содржина на пакетот:

1x шише (колба)
2x чаша
1x универзален отворач
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%