Лажни коцки мраз - вештачки акрилен сет од 100 парчиња коцки мраз (блокови)

Код: 94-038
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Лажни коцки мраз - вештачки акрилен сет од 100 парчиња коцки мраз (блокови). Идеален за пијалоци или како украс за чинии (контејнери) со шампањ.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Лажни коцки мраз - вештачки акрилен сет од 100 парчиња коцки мраз (блокови). Идеален за пијалоци или како декорација за чинии (контејнери) со шампањ е идеално решение за секој кој создава различни презентации на пијалоци каде за вистински мраз нема место. Доколку треба да приредите елегантна мртва природа или интересен изглед за пијалок, вештачките коцки мраз се вистинските за вас.  

Лажните коцки мраз изгледаат шармантно како украс или додаток за секоја забава. Тие создаваат многу реален впечаток и ефективно ја исполнуваат својата цел. Иако се многу автентични, тие не чувствуваат ладен или лебдат во пијалокот. Сепак, изгледаат многу освежувачки. Визуелно, тие повикуваат на награда за росна.

Вештачки коцки мраз - никогаш нема да се стопат за вас

Вештачки акрилни коцки мраз

Издржливост и стабилност - вистинскиот шарм на акрилна коцка мраз. Коцките мраз се многу веродостојни.

Нивните неправилни форми, различните големини и јасната конзистентност придонесуваат за реализмот на производот. Синтетичките коцки се истакнуваат феноменално во приказите или презентациите на различни пијалоци. Оригиналните коцки мраз се многу практични и издржливи. Можете да ги користите на многу настани, реклами или филмови. Вештачките коцки мраз се многу лесни за перење и повторна употреба.

лажни акрилни коцки мраз

Акрилните коцки мраз даваат практично и едноставно решение за диверзификација на пијалоци и популарни пијалоци или коктели.

Акрилните коцки мраз се идеални за настани за презентирање пијалоци и закуски без постојано да се заменуваат со свеж мраз. Лажните коцки мраз нудат практична алтернатива на вистинскиот мраз што ќе ви заштеди многу време и грижи. Вистинскиот мраз повеќе не е вистинското решение за вашиот бизнис. Иако се реални, невкусни и нетоксични, лажните коцки мраз не се наменети за консумирање. Коцките мраз прават убав приказ, а не разладен пијалок.

Лажни коцки мраз погодни за изложби или изложби


Спецификации:

  • Материјал: акрилик
  • Големина: 20 мм
  • Боја: транспарентна

Содржина на пакетот:

Комплет од вештачки акрилни коцки мраз од 100 парчиња

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена