Луксузен подарок за вино СЕТ електричен отворач за вино 4 во 1 + аератор + точалка + секач за фолија

Код: 94-032
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Луксузен подарок за вино СЕТ 4 во1 електричен отворач за вино + аератор + точалка + машина за сечење фолија е апсолутно идеален за подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен подарок за вино СЕТ електричен отворач за вино 4 во1 + аератор + точач + машина за фолија е апсолутно идеален како подарок не само за љубителите на квалитетно вино. Овој комплет е одличен избор за подарок за младенците или роденденските славеници. Дегустацијата на добро вино ќе биде незаборавно искуство , бидејќи комплетот содржи корисни додатоци како што се аератор за вино, точење и практично средство за отстранување фолија. Луксузен електричен елегантен отворач за вино - виното за отворање никогаш не било полесно и поелегантно отколку со нашиот електричен отварач. Постапката е едноставна - извадете ја фолијата од шишето, ставете го отворачот на врвот на шишето и притиснете го копчето.

Отворач за вино во подарок сет

електричен отворач за вино

Луксузен и елегантен подарок погоден за различни животни пригоди!

автоматски отворач за вино

Не мора да се грижите за никакви проблеми како што е тонењето на плута - виното ќе се отвори брзо и автоматски. Ако ви здодеа да се борите со тапи, пробајте го овој елегантен отворач за шишиња! Со овој луксузен отворач ќе заштедите време,   бидејќи отворањето на виното ќе трае само неколку секунди! Тоа е комплетна играчка за отворање на шишето со нашиот електричен отворач за вино. Земете го отварачот, ставете го на шишето, притиснете го копчето и затворачот ќе го снема за десет секунди! Тоа е тоа! Омилен гаџет меѓу љубителите на вино и сега е веќе достапен во вашата земја.

електрични отварачи за вино

3 корисни додатоци на сетот - аератор, точач за вино и практичен отстранувач на фолија

Вашето вино ќе има најдобар вкус со помош на овој вински аератор. Го меша воздухот во вашето вино за да ја ослободи аромата и мирисот што целосно ќе ги почувствувате и ќе уживате во виното. Удобно и елегантно точење - нема да истурете и потрошите ни капка вкусен пијалок. Лесно сечење на заштитната фолија на шишето вино, без непотребен напор.

луксузен отворач за вино

Лесен и удобен за употреба

Користете го секачот за фолија за да ја отстраните фолијата и потоа ставете го отворачот за вино на вратот од шишето над плута и притиснете го копчето „стрелка надолу“. Електричниот отворач автоматски ја извлекува плута од шишето. Потоа подигнете го електричниот отворач од шишето, а потоа притиснете го копчето „стрелка нагоре“ за да ја исфрлите плута од уредот. Едноставно и толку лесно!

постапка за отворање на вино

Карактеристики:

Елегантен дизајн и многу пријатен на допир
Силиконски копчиња за лесно ракување
Со позадинско осветлување во боја
Куќиште од алуминиум и легура на челик, компактно и преносливо
За алкални батерии тип 4 x 1,5V AA (не се вклучени)
Отстранливо дно за лесно чистење
Висока отпорност при отворање на шишиња
Еден чекор решение за отворање вино

Спецификации:

Материјал: алуминиум, ABS
Напојување: алкални батерии 4 x 1,5V AA (не се вклучени)
Тежина на отварач за вино: 255 g
Димензии на отворачот за вино: 48 дијаметар x 225 висина (мм)

Сетот пакет содржи:

1x Отворач за вино
1x Аератор за вино
1x Поливач за вино
1x Отстранувач на фолија
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%