Кожна тетратка + Дрвено пенкало + USB клуч 16GB - Луксузен сет за подарок

Код: 100-002
6 138 ден 4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кожна тетратка + Дрвено пенкало + USB клуч 16GB - Луксузниот сет за подароци е совршен придружник за секого, а може да биде и оригинален и луксузен подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожна тетратка + Дрвено пенкало + USB клуч 16GB - Луксузниот комплет за подароци е совршен придружник за секого, а може да биде и оригинален и луксузен подарок. Комбинацијата на дрво и месинг и вештачка кожа носи уникатен естетски изглед кој привлекува око на прв поглед. Комплетот вклучува дрвено хемиско пенкало, УСБ-диск и тетратка. Заедно тие формираат идеален сет погоден за деловни состаноци , но и за канцеларија. Станува збор за еколошки производ кој остава позитивен впечаток.

Дрвено пенкало со сет тетратки подарок

Одличен придружник за патување

Стилскиот комплет е совршен придружник за сите оние кои ја ценат комбинацијата на дрво и месинг. Дрвеното хемиско пенкало овозможува непречено и течно пишување, додека тетратката е идеална за забележување на важни информации. Комплетот е погоден за деловни состаноци, канцеларија или училиште. Покрај тоа, тој е исто така одличен комплет за патување.

сет за пенкало луксузен подарок од дрво

Совршен роденденски подарок

Сетот за пенкало и тетратка е погоден за подарок, на пр. за роденден . Дрвеното хемиско пенкало со тетратка е комбинација на елеганција и функционалност. Пенкалото овозможува непречено и без проблеми пишување, додека тетратката ви овозможува да чувате важни белешки и мисли. Комплетот е идеален за деловни состаноци, канцеларија или училиште. Изработен е од еколошки материјали.

подарок сет пенкало рекорд луксузен стилски подарок за мажи жени дрвен

Спецификација:

  • Материјал: месинг, дрво, ЕКО кожа
  • Тип: дрвени хемиско пенкало
  • Кутија за подароци
  • Еколошки - изработен од ЕКО кожа
  • Течно пишување
  • Употреба: подарок, канцеларија/училиште

Содржина на пакетот:

1x Месинг дрвено пенкало
1x тетратка
1x USB клуч 16 GB

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%