Метални канџи за месо - BBQ растурач на месо од канџи мечка (сечкање свинско месо)

Код: 11-502
1 488 ден 806 ден Цена без ДДВ: 671 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Метални канџи за месо - машината за скара со канџи од мечка (сечкање свинско месо) заменува несмасна вилушка или опасен нож во кујната.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Метални канџи за месо - BBQ машината за уништување месо од канџи мечка (извлечена свинско уништувач) заменува несмасна вилушка или опасен нож во кујната. Ќе ви го олесни распарчувањето свинско месо, ракувањето со целото пилешко или отстранувањето на месото од скарата. Со метални канџи и дрвена рачка, оваа алатка е лесна и удобна за употреба. Ако сакате само да го искинете месото, доволна е една канџа од машината за дробење, а другата за да го држи месото. Мелницата за месо ќе ви ја олесни работата со месо, но ќе биде и неконвенционален и стилски подарок за секое домаќинство.

Месни канџи или уништувач за сечкање месо

Месни канџи или шлепер за сечење месо

bbq канџи - сестрани канџи

Исто така, можете да ја користите металната машина за дробење со канџи за месо за да го завртите месото или да спречите лизгање на парче месо при сечење. Можете да го користите шредерот не само за месо, со него можете да исечете и овошје или да измешате салати. Поради дрвената рачка се препорачува миење на рацете.

bbq канџи машина за месо

Спецификација:

  • Материјал: дрво и нерѓосувачки челик
  • Димензии: 11,5 x 2 x 9,5 cm
  • Тежина: 200 грама


Содржина на пакетот:
1x Метална машина за дробење месо

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена