Мини скара 30 x 22,5 x 7,5 cm - компактна и пренослива за кампување во актовка

Код: 11-406
3 658 ден 1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини скара 30x 22,5x7,5cm - компактна и пренослива за кампување во актовка е совршен партнер за печење на скара (секаде).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини скара 30x 22,5x 7,5cm - компактна и пренослива за кампување во актовка е совршен партнер за печење на скара насекаде. Уживајте во совршената храна на скара каде било, без да носите големи и тешки додатоци за скара. Оваа компактна скара ќе се вклопи во вашата рака и нема да биде апсолутно никаков проблем да ја носите. Нема ништо подобро од подготовка на месо или друга закуска на скара среде природа на отворен простор. Скара во градината со мини скара никогаш не била полесна. Со мала компактна скара за куќиште, секогаш имате при рака сè што ви треба за скара.

Пренослива скара - уживајте во вистинскиот вкус на месото на скара каде и кога сакате

компактна скара за кампување

Мини скарата е скриена во метално куќиште кое наликува на актовка , кое има цврста, издржлива изработка, така што може да се справи со планинарење или кампување. Металната кутија содржи скриен послужавник за гориво (дрво или јаглен) и решетка за скара. Кога ќе бидете подготвени, едноставно извадете го, одвиткајте го металното куќиште - служи како држач и ставете го плехот во него. Потоа само загрејте го горивото и ставете ја решетката на скара - ГОТОВО, сега само додадете ја омилената храна и за неколку минути можете да уживате во ручек или вечера на скара.

Карактеристики:

Материјал: челик
Тежина: 1,75 кг
Димензии: 30x7,5x22,5 cm
Димензии на скара: 25x18 cm

Содржина на пакетот:

1x сет за мини скара
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена