Мини футрола за алати - Мини комплет за подарок од 22 алатки во кутија (канистер) Кутија со алати

Код: 11-463
2 170 ден 1 364 ден Цена без ДДВ: 1 136 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини футрола за алати - Мини комплет за подарок од 22 алатки во кутија (канистер) Кутија со алати. Мала и практична кутија за алат во форма на мал канистер.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини футрола за алати - Мини комплет за подарок од 22 алати во кутија (канистер) Кутија со алати. Мала и практична кутија за алат во форма на мал канистер. До викендицата, на одмор, канистерска кутија со алат со вас насекаде и имате мини алат веднаш. Комплетот за алат содржи вкупно 22 парчиња - клешти од 4,5 инчи, шрафцигер, глави за стегање, додатоци за шрафцигер, дополнителни алатки и фиока со додатоци . Основни алатки во практична мини футрола. За сите мајстори или како практичен помошник на патиштата за секојдневни и едноставни поправки.

Комплет алатки во футрола - погоден и за подарок за домашни мајстори

Мини алат во куќиште - Канистер за алат

Карактеристики на производот:

Материјал: ABS, метал
Димензии: 20 x 4,5 x 13,5 cm
Нето тежина: 405 g

Содржина на пакетот:

1x канистер со алат

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена