Дрвен сет фонтана и хемиско пенкало 3 во 1 во ексклузивна дрвена кутија за пенкало

Код: 100-012
3 658 ден 2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Дрвени фонтани и хемиско пенкало 3 во 1 во ексклузивна дрвена кутија за пенкало е одличен придружник за секој љубител на пишувањето и практичен подарок за секоја пригода.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвен сет фонтана и хемиско пенкало 3 во 1 во ексклузивна дрвена кутија за пенкало е одличен придружник за секој љубител на пишувањето и практичен подарок за секоја пригода . Оваа елегантна кутија содржи се што ви треба за пишување во едно практично пакување.

Непречено и течно искуство при пишување

Хемиско пенкало , една од трите компоненти на овој комплет за пишување, нуди непречено и течно искуство за пишување. Неговиот ергономски дизајн и квалитетна конструкција гарантираат удобно држење и прецизна контрола. Со хемиското пенкало можете да пишувате нежно и елегантно, без разлика дали се работи за белешки, потписи или креативни дела.

Подарок комплет пенкало со дрвена кутија за пенкало

Традиционален начин на пишување

Пенкалото со мастило е уште една компонента на овој комплет и го претставува традиционалниот начин на пишување со елеганција и стил. Неговиот прецизен врв ви овозможува да креирате фини линии и да додадете личен допир на вашите зборови. Со пенкало со мастило, можете да го усовршите вашето пишување и да создавате безвременски дела што ќе бидете горди да ги покажете. Комплетот за пишување подароци во кутија 3 во 1 комбинира елеганција, стил и функционалност, што го прави идеален подарок за секој што ги цени квалитетните инструменти за пишување.

Дрвено пенкало за подарок сет

Комплетот за пишување подароци во кутија 3 во 1 комбинира елеганција, стил и функционалност, што го прави идеален подарок за секој што ги цени квалитетните инструменти за пишување и практичните додатоци.

Спецификација:

  • Материјал: природно дрво/бамбус+злато/метал
  • Боја на дрво - црвена


Содржина на пакетот:

1x сет за пишување подароци во кутија 3-во-1
2x хемиско пенкало
1x пенкало со мастило

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена