Кујнска дрвена даска за сечење GRILLFATHER 37x25cm - 100% бамбус

Код: 11-542
1 798 ден 806 ден Цена без ДДВ: 671 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Кујнска дрвена даска за сечење GRILLFATHER 37x25cm - 100% бамбус е наменета првенствено за мажи и татковци кои сакаат да поминуваат време во кујната.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кујнска дрвена даска за сечење GRILLFATHER 37x25cm - 100% бамбус е наменета првенствено за мажи и татковци кои сакаат да поминуваат време во кујната. Даската за сечење ќе ги воодушеви сите со својот дизајн. Тој е идеален помошник за кујната , не само за музичарите. Тоа е совршен оригинален подарок за секој ентузијаст готвач. Даска за сечење бамбус за сечење во кујна.

Дрвени кујнски даски со мотив СКАР

Дрвени кујнски даски со мотив СКАР

Квалитетот на прво место

Висококвалитетната даска за сечење е направена од 100% висококвалитетен бамбус. Затоа, не е погоден за машина за миење садови, но се препорачува рачно миење. Диверзифицирајте го вашето време додека подготвувате оброци со оваа совршена даска за сечење . Освен за сечење, даската може да се користи и за готвење или скара. Кога служите ребра на скара, сочен ананас или одбрани видови сирење, даската ќе го подигне нивото на вашето јадење на ново ниво.

Спецификација:

  • Идеална даска за сечење за мажи и татковци
  • Материјал: 100% висококвалитетен бамбус
  • Димензии: 37,5 x 24,5 x 1 cm
  • Тежина: 745 грама

Содржина на пакетот:
1x Grill Father - даска за сечење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена