Кредитна картичка повеќе алатка за паричник - опстанок 11 во 1 комплет алатки

Код: 11-531
558 ден 310 ден Цена без ДДВ: 259 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кредитна картичка мулти-алатка за паричник - комплет алатки за преживување 11 во 1 со која секогаш ќе бидете подготвени за секоја пригода. Оваа мултифункционална алатка е со големина на класична кредитна картичка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кредитна картичка мулти-алатка за паричник - комплет алатки за преживување 11 во 1 со која секогаш ќе бидете подготвени за секоја пригода. Оваа мултифункционална алатка е со големина на класична кредитна картичка, така што лесно може да се смести во вашиот паричник или џеб. Мултифункционалната картичка ќе биде одличен подарок за практични занаетчии кои сакаат да ги имаат сите алатки во едно.

Повеќе алатки за кредитна картичка 11 во 1 не'рѓосувачки челик

шрафцигер за алатки за кредитна картичка

11 функции во една ќе ви помогнат во итен случај

Мултифункционалната картичка вклучува отворач за конзерви, отворач за шишиња, нож за сечење јажиња, ремени или за лупење овошје. Содржи и шрафцигер, клуч во 4 положби, клуч за мали завртки, клуч за рамни завртки или сечило за сечење тврди работи. Содржи и линеарен линијар во cm и mm, индикатор за насока и отвор за закачување клучеви.

кредитна картичка со многу алатки


Спецификација:

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии на производот: 8,5 x 0,2 x 5,5 cm
  • Тежина: 35 грама


Содржина на пакетот:
1x мултифункционална кредитна картичка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%