Комплет рулет за пиење - руска игра за пиење со шутна чаша + 15 стаклени чаши + 2 метални топки

Код: 11-520
3 658 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет рулет за пиење - руска игра со шут за пиење + 15 стаклени чаши + 2 метални топки. Овој пијалок рулет е неопходен додаток на секоја домашна забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет рулет за пиење - руска игра за пиење шут + 15 стаклени чаши + 2 метални топки. Овој пијалок рулет е неопходен додаток на секоја домашна забава. Рулетот е едноставен и смешен, па секој ќе сака да го игра. Со него можете да се забавувате на состаноци со пријателите, на роденденски забави или момински забави. Во средината рулетот изгледа како класичен, но наместо бројки, има чаши на кои се насликани бројки. Рулетот се состои од две метални топчиња кои се тркалаат на местото во средината.

Шут рулет​ - Луксузен рулет за пиење за чаши за алкохол - во комплет од 15 парчиња

Шут рулет​ - Луксузен рулет за пиење за чаши за алкохол

Рулетот е една од најпознатите казино игри

Сега, дури и дома, Рулетот е одлична можност да играте игра со пријателите што ќе ги забавува сите. Правилата на игрите се многу едноставни и разбирливи: Во првиот чекор ги пополнувате сите печати со алкохол. Првиот играч го врти рулетот и фрла топка. Играчот мора да испие шут ако има ист број како местото каде што застана топката. Ако чашата со истиот број е празна, играчот не сака да пие ништо. Комплетот ќе биде одличен подарок за секоја пригода.

Игра за пиење рулет - шути од вотка

Игра за пиење рулет - шути од вотка


Спецификација:

  • Димензии на производот - 29 x 5 x 29 cm
  • Материјал: тврда пластика и стакло
  • Тежина: 800 грама


Содржина на пакетот:

1x рулет со алкохол
2 x метални топчиња
15x стаклени чаши

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена