Елегантен отворач за вино + коцки мраз од нерѓосувачки челик

Код: 94-017
1 302 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Елегантен отворач за вино + коцки мраз од не'рѓосувачки челик - ова елегантно пакување ќе го осветли вашиот дом. Со овој сет секогаш ќе имате пригоден отворач за вино и коцки мраз од нерѓосувачки челик кои совршено го ладат секој пијалок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Елегантен отворач за вино + коцки мраз од нерѓосувачки челик - ова елегантно пакување ќе го разубави вашиот дом. Со овој сет секогаш ќе имате пригоден отворач за вино и коцки мраз од нерѓосувачки челик кои совршено го ладат секој пијалок.

          

Содржина на пакетот:

  • 2 коцки
  • Отворач за вино

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена