Сребрени топчиња Магнетни 29 парчиња + Магнетни шипки 36 парчиња

Код: 21-014
2 232 ден Цена без ДДВ: 1 860 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сребрени топчиња Магнетни 29 парчиња + Магнетни шипки (стапчиња) 36 парчиња. Овој комплет содржи 29 челични топчиња (со дијаметар од 8 mm) и 36 магнетни прачки (должина 24 mm).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сребрени топчиња Магнетни 29 парчиња + Магнетни прачки (стапчиња) 36 парчиња. Овој комплет содржи 29 челични топчиња (со дијаметар од 8 mm) и 36 магнетни прачки (должина 24 mm), кои се направени од NdFeB материјал (неодимиум). Уште подобра приспособливост на топки и прачки, повеќе опции за вашата креативност и имагинација . Погодни се за развој на моторички вештини за сите возрасти, без разлика на полот. Едноставно ќе се заљубите во овие Buckey Ball топчиња со прачки. Целиот сет се испорачува во практична лимена кутија.

Идеален подарок за вас или вашите најблиски

Сребрени топчиња со прачки

Можете да креирате неограничени геометриски или апстрактни обрасци со овие магнетни топчиња и прачки, да ја стимулирате флексибилноста и движењето на рацете и прстите додека се забавувате. Пренослив и погоден за патување , одмор, релаксација и забава со пријателите. Со овој комплет за магнетни прачки и топки, нема ограничувања или ограничувања при креирањето форми. Креирајте различни 2D и 3D форми , ѕвезди, орнаменти, геометриски форми, згради или структури во многу комбинации. Тоа зависи само од вашата имагинација и креативност.

сребрени неодимиумски магнетни прачки со топки

NeoCube прачки со топки:

Тие ја поддржуваат креативноста и просторната имагинација
Тие ослободуваат напнатост и стрес
Погоден за моменти на релаксација
Ја подобруваат концентрацијата
Тие ја практикуваат мобилноста и умешноста на прстите
Откријте го магнетизмот и експериментирајте со топки
Боја : топчиња - сребрени, стапчиња - сребрени

Пакетот содржи:
29 челични топки (дијаметар 8мм)
36 магнетни прачки (должина 24 mm)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена