Респиратор за маска Rave - чувствителен на звук

Код: 88-178
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Респиратор за маска Rave - чувствителен на звук. Маската е опремена со сензор за звук и трепка во зависност од тоа како свири музиката.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Респираторот Rave Mask - чувствителен на звук, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка во зависност од тоа како свири музиката (или од различни звуци или говор, итн.). Се продаваат Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат.

EL инвертерот е внатре во маската. Рајв маски можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: трепка со звук (музика, говор, итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%