Рајв маска за лице Еквалајзер - чувствителен на звук

Код: 88-198
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Rave face mask Equalizer - чувствителен на звук, кој е најдобар за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Rave face mask Equalizer - чувствителен на звук, кој е најдобар за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Маски се продаваат онлајн во нашата е-продавница. Рајв маски - сите ќе ви позавидат.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : трепка со звук (музика, говор итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена