LED трепкачка рејв маска на лицето - Череп

Код: 88-229
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED трепкачка рејв маска на лицето - Череп, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED трепкачка рејв маска на лицето - Череп, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете особено кул. Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат. Погоден и како оригинален подарок за најблиските.

рејв маска на лице - череп

Ел инвертерот се наоѓа на внатрешната страна на маската. Можете да купите Rave маски онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : постојано светло, трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%