LED маска ЧЕРЕП - виолетова

Код: 88-238
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED маска SKULL - виолетова, која најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED маската SKULL - виолетова , која најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете кул и да привлечете внимание. Сјајни LED маски на кои сите ќе ви позавидат. Погоден и како оригинален подарок за најблиските.

предводена маска лице череп виолетова

ЕЛ. напојување: контролна кутија (2 x 1,5V AAA батерии не се вклучени)
Функции : сè уште сјае, бавно и брзо трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена