LED вратоврска - розова

Код: 88-152
1 116 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ЛЕД вратоврската која најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ЛЕД вратоврските кои најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. LED вратоврски можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. напојување: контролна кутија (2xAA батерии не се вклучени)
Функција: континуирано светло, брзо трепкање

Должина на вратоврската: 48,5 см
Ширина на вратоврската: 11 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена