JASON VOORHEES - LED маска за лице што осветлува

Код: 88-265
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

JASON VOORHEES LED маска за лице за осветлување (трепка) - овој застрашувачки лик од легендарниот хорор филм петок 13-ти ќе го привлече вниманието на сите на забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

JASON VOORHEES LED маска за лице за осветлување (трепка) - овој застрашувачки лик од легендарниот хорор филм петок 13-ти ќе го привлече вниманието на сите на забава, прослава, карневал или фестивал. Ако сакате да бидете кул и да одите на хорор забава во маската на ликот Џејсон - Крваво убиство од хорор филмот Friday 13th, нема да згрешите. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : постојано светло, трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена