LED филмска маска за лице за забава - HANNIBAL

Код: 88-259
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице со LED филмска забава HANNIBAL, која најдобро се истакнува за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или кој било фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED филмска маска за лице за забава HANNIBAL , која најдобро се истакнува за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Погоден и како оригинален луд подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. Стилска маска за лице за забава која осветлува. Се напојува со 2x1,5V AA батерии.

Напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : постојано светло, трепка

партиска маска предводена од ХАНИБАЛ

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена