Светлечки очила за сонце за забава и рејв

Код: 27-037
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Светлечки очила за сонце за забава и рејв - Светлечки LED забави осветлуваат очила, кои најдобро се истакнуваат на диско, клуб, забава или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечки очила за сонце за забава и рејв - Светлечките LED очила за забава, кои најдобро се истакнуваат на диско, клуб, забава или фестивал, се вистинскиот избор за да привлечете внимание и особено да бидете кул . Овие стилски очила за сонце можат да трепкаат или трајно да светат. Тие се напојуваат преку 2xAAA батерии 1,5V (не се вклучени).

Станете непопустливи на секоја забава!

партиски блескави очила

Карактеристики:

Плус Користете во текот на денот, дури и навечер
Плус Убаво обоено осветлување
Плус Трепка или постојано светло

Спецификација:

Функции: трепка, постојано светло
Напојување: 2xAAA батерии (не се вклучени)

Содржина на пакетот:

1x Светлечки очила

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена