LED ѓердан црвено - програмабилен текст на екранот

Код: 88-233
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED ѓердан црвено - програмабилен текст на екранот. Поставете го вашиот рекламен слоган, име, мобилен контакт, сè што сакате.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ЛЕД ѓердан црвено-програмиран текст за лизгање на екранот , со кој можете да го привлечете вниманието на сите. Поставете го вашиот рекламен слоган, име, мобилен контакт, сè што сакате. Можете да поставите до 6 различни пораки на LED екранот за лизгање , секоја со најмногу 256 знаци . За да го креирате текстот, имате на располагање цел опсег на знаци со големи и мали букви. За последователно прикажување, имате 7 различни брзини на лизгање и 9 нивоа на прилагодување на осветленоста. На задната страна на панелот има 3 копчиња за вклучување/исклучување и избор на мени од различни функции. Работењето на LED дисплејот е обезбедено со вклучена кружна батерија CR2032. LED ѓерданот е сместен во проѕирна футрола со врвка за вратот за удобно носење насекаде.

Дали треба да допрете до луѓето околу вас на полето на маркетинг или работилница?

Нема да биде проблем со овој LED приврзок - поставете го вашиот рекламен слоган, име, мобилен контакт, сè што сакате.

Карактеристики:

Плус Програмирачки LED ѓердан
Плус Поставување на кој било текст
Плус 6 пораки со 256 знаци
Плус 7 Поставување брзина на лизгање текст
Плус 9 прилагодувања на осветленоста

Спецификации:

LED дисплеј: црвен
Батерија: CR2032
Димензии: 7,6 cm (должина) x 3,8 cm (ширина) x 0,52 cm (дебелина)

Содржина на пакетот:

1x LED приврзок
1x батерија
1x Транспарентен капак
1x решетка 70 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена