LED светлечки светлечки ѓердан - Розово сино

Код: 88-254
1 364 ден Цена без ДДВ: 1 136 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Трепкачки ѓердан со LED светлечко светло - шарено, рачно заплеткано LED ланче изработено од ел. прозрачно влакно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечки ѓердан со LED светло светло - розово сино. Заплеткано ЛЕД ланче од ел. прозрачно влакно, ланчето свети или трепка и се напојува со ел-инвертер (2x AA батерии 1,5V). Ѓерданот работи по поврзувањето со ел. инвертер (вклучен во пакувањето). Идеален за концерти, рејв фестивали, барови, клубови, ЛЕД забави, Ноќта на вештерките, забави со костими, Марди Грас, карневали, но и како подарок за родендени или Божиќ.

Светлосен диско ѓердан погоден за секоја забава или забава со 3 режими на светлина (трепка, трајно, трепка)

iled ѓердан светлечки ѓердан

Карактеристики:

ЕДНА ГОЛЕМИНА - една големина одговара на сите
(Ѓердан долг 30,5 cm со продолжен синџир од 10 cm)
Материјал за ланче: ел. прозрачни влакна
Унисекс - и за мажи и за жени
Напојување: El Inverter 2x AA 1,5V батерии

Содржина на пакетот:

1x Ѓердан
1x El инвертер 2x AA 1,5V батерии
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена