Осветлете машна за забава - бела точка

Код: 88-191
930 ден 558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Осветлена машна за забава - бела точкаст, која најдобро се истакнува на диско, клуб, забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Осветлена машна за забава - бела точкаст, која најдобро се истакнува на диско, клуб, забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Машната е во бела боја, трепка во различни бои - сина, црвена.

бела машна со точки

Напојување: батерија со копчиња LR 44 (AG13, 357A)
Функции : бавно трепкање, средно брзо трепкање, брзо трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена