LED трепкачки капачиња - чувствителни на звук

Код: 88-215
1 488 ден 1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

ЛЕД капачиња што трепкаат - чувствителни на звук, кои најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ЛЕД блескави капи - чувствителни на звук, кои најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Капаче чувствително на звук со сензор, трепка според звуците (музика, изговорен збор, плескање итн.). Од внатрешната страна на капачето се наоѓа Ел. инвертер, во кој се вметнати две AAA батерии 1,5V. На Ел. инвертер, со страничното копче можете да ја прилагодите чувствителноста на сензорот по потреба. Капите можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Ел. моќност: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : капа чувствителна на звук

капи од сјаен мраз

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена