LED маица - Тигар (Глава) блескав + трепкачка маица

Код: 01-119
2 108 ден Цена без ДДВ: 1 756 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED маица - Тигар (Глава) сјае + трепка како нов жежок производ на нашиот пазар каде што можете да поставите режими на трепкање (стабилно светло, бавно трепкање, брзо трепкање)

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED маица - Тигар (Глава) сјае + трепка како нов жежок производ на нашиот пазар каде што можете да поставите режими на трепкање (стабилно светло, бавно трепкање, брзо трепкање) . Се напојува со 2x AA батерии и најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал. Тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и да бидете кул. Нема што да чекате, затоа проверете ги сите шаблони и одберете го вашиот.

  • Направено од 100% памук, добар квалитет и доаѓа само во црна боја.
  • Мини пакетот или контролната единица во која се вметнати батериите може да се отстрани за перење.
  • Мини пакетот е опремен со прекинувач за вклучување/исклучување и прекинувач помеѓу различни режими на осветлување (стабилно светло, бавно трепкање, брзо трепкање)
  • Батерии: 2 x AA (не се вклучени)
Т-маица тигар предводена светлечка маица со светла
Табела на големини:
големина на маица

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена