LED дуксер со слушалки - Сина

Код: 01-098
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED дуксер со слушалки, со кои сигурно ќе блеснете ќе биде централна точка на внимание кај пријателите каде и да сте.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED дуксер со слушалки, со кои сигурно ќе блеснете ќе биде централна точка на внимание кај пријателите каде и да сте. Секој од нив е обложен со неонски конец кој е околу целиот патент и хауба, така што ќе го имате вистинскиот стил на Tron. Не мора да се грижите ако ги заборавите слушалките дома, ги имате токму на дуксер. Овие слушалки излегуваат од врвките, каде што класичниот приклучок е на внатрешната десна страна на дуксерот. Можете да слушате музика без жиците да се штрчат од некаде како кај конвенционалните слушалки.

Идеален за употреба во дискотеки, клубови, на забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Можете да изберете различни начини на осветлување - брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање. Тоа е можност за регулирање на брзината на ротација на боите.

лед дуксер со слушалки

Спецификации:

 • 100% памук
 • 2x AAA батерии 1,5 V (не се вклучени)
 • Вклучен е EL инвертер (контролна кутија со влакна).
 • Слушалки директно на дуксер
 • Флексибилни и издржливи влакна отпорни на вода
 • Пред перење мора да се отстрани EL инвертер
 • Рачно миење само - не потопувајте ниту еден дел од влакната
 • Функции: брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена