Маица со LED пораки со програмабилен дисплеј

Код: 01-093
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маица со LED пораки со програмабилен дисплеј - сина. Ладна LED маица со дисплеј каде што можете да поставите до шест пораки. Со оваа програмабилна маичка можете да бидете креатор на пораки.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маица со LED пораки со програмабилен дисплеј - сина. Ладна LED маица со дисплеј каде што можете да поставите до шест пораки. Со оваа програмабилна маичка можете да бидете креатор на пораки. Секси сте, затоа напишете го на појасот и привлечете го вниманието на сите наоколу.

Натписите на маичката може да се користат и за рекламни цели со вметнување на сопствени зборови, логоа и се што сакате. Тоа е до вашата креативност. Нема ништо полесно отколку да дојдеш на забава, во клубот, да го поставиш точниот текст и да станеш центар на вниманието. Ова е една од работите што мора да ги имате.

програмска маица

 • Лесно се програмира
 • За лизгање на текстот не е потребен софтвер или кабли
 • Број на LED диоди: 21 x 7
 • Големина на панелот: 120 mm x 39 mm
 • 6 мемориски локации и секоја содржи 255 знаци
 • Можност за додавање различни специјални знаци (на пример $, @, *,>, <, =,?, Срца и смешковци)
 • Текстот останува дури и по исклучување на LED панелот
 • Поставување на 9 брзина на лизгање текст
 • Поставки за осветленост
 • 2x CR2032 батерии (вклучени)
 • Кошула за перење, само отстранете ја LED панелот

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

95%