Електро хауба LED - златна

Код: 01-100
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Електро хауба LED - златна. Дали сакате да бидете во центарот на вниманието, сакате да привлекувате внимание и да бидете кул? LED Electro hoodie е вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електро хауба LED - златна. Дали сакате да бидете во центарот на вниманието, сакате да привлекувате внимание и да бидете кул? LED Electro hoodie е вистинската инвестиција за вас. Качулка е обложена со неонски конец околу целиот патент и хауба, така што ќе го имате вистинскиот стил на Tron. На внатрешната страна на дуксерот има мал џеб со El инвертер со кој ги менувате режимите на осветлување (трепка).

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

Идеален за употреба во дискотеки, клубови, на забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Можете да изберете различни начини на осветлување - брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање.

електро хауба лед

Спецификации:

  • Материјал: памук, полиестер
  • 2 x 1,5V AAA батерии (не се вклучени)
  • EL инвертер - контролна кутија (вклучена)
  • Флексибилни и издржливи влакна отпорни на вода
  • Пред перење мора да се отстрани EL инвертер
  • Рачно миење само - не потопувајте ниту еден дел од влакната
  • Функции: брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена