Обоена заптивна гума со завршница за осветлени LED ленти со дебелина од 6x12 mm

Код: 79-017
124 ден Цена без ДДВ: 104 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Обоена заптивна гума за заптивање за силиконски осветлени LED ленти со дебелина од 6x12 mm - приклучок (гумена капа) по сечењето на LED лентата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Обоена завршна заптивна гума за силиконски осветлени LED ленти со дебелина од 6x12mm - приклучок (гумена капа) по сечење на LED лентата. Овие терминали се потребни при скратување на ЛЕД лентите, така што исечениот крај ќе биде изолиран и естетски убаво завршен во соодветна боја . Можете да изберете од неколку нијанси на бои: црвена, сина, зелена, жолта, розова, бела.

завршна капа за лед ленти

Спецификации:

Приклучоците (капачињата) се погодни за силиконски осветлени LED ленти со дебелина од 6x12mm.
Материјал: гума
Боја: изборна - по ваш избор

Содржина на пакетот:

1x краен приклучок во боја

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена