5 cm - Водечка шина за монтирање на алуминиум за LED светлосни ленти

Код: 79-022
186 ден Цена без ДДВ: 155 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Алуминиумска водилка за монтирање долг 5 cm, погодна за правилно прицврстување на силиконски LED светлосни ленти (6x12 или 8x16 mm).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Алуминиумска водилка за монтирање долг 5 cm, погодна за правилно прицврстување на силиконска LED светлосна лента 6x12mm или 8x16 mm. Едноставно закачете ја шината на саканото место со завртки и можете удобно да ја фатите силиконската LED лента на оваа водилка. На овој начин ја поставувате ЛЕД лентата на саканата форма. Водечката шина е изработена од алуминиум, кој гарантира издржливост, отпорност и мала тежина. На шината има претходно издупчени 2 дупки за завртки.

алуминиумски шини за лед ленти

Благодарение на водечките шини, можете да ја прилагодите светлосната лента по потреба.

склопување на лед ленти

лед ленти

Спецификации:

Материјал: алуминиум
Боја: сребрена
Должина: 5 см
Погоден за силиконски LED светлосни ленти со дебелина од 6x12mm или 8x16 mm

Содржина на пакетот:

1x алуминиумски клип за монтирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена