3 cm - Водечка шина за монтирање на алуминиум за LED светлосни ленти

Код: 79-023
62 ден Цена без ДДВ: 51 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Алуминиумска водилка за монтирање долг 3 cm, погодна за правилно прикачување на силиконски LED светлосни ленти 6x12mm или 8x16 mm.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Алуминиумска водилка за монтирање долг 3 cm, погодна за правилно прикачување на силиконски LED светлосни ленти 6x12mm или 8x16 mm. Едноставно закачете ја шината на саканото место со завртки и можете удобно да ја фатите силиконската LED лента на оваа водилка. На овој начин ја поставувате ЛЕД лентата на саканата форма. Водечката шина е изработена од алуминиум, кој гарантира издржливост, отпорност и мала тежина. На шината има претходно издупчена 1 дупка за завртка.

алуминиумска шина за лед светлосна лента

Благодарение на водечките шини, можете да ја прилагодите светлосната лента по потреба.

склопување на лед ленти

лед ленти

Спецификации:

Материјал: алуминиум
Боја: сребрена
Должина: 3 см
Погоден за силиконски LED светлосни ленти со дебелина од 6x12mm или 8x16 mm

Содржина на пакетот:

1x алуминиумски клип за монтирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена