Подарок за вино полна со изненадувања

Код: 94-021
3 906 ден Цена без ДДВ: 3 255 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Подарок за вино полна со изненадувања - Вклучува збир на работи кои сигурно ќе се спојат освен ако не се приближите до виното и работите. Погоден е и како елегантен подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Винска актовка полна со изненадувања - Вклучува комплет практични работи кои секако ќе ги искористите доколку сте љубител на вино. Погоден е и како елегантен подарок за секој љубител на вино. Актовката може да се носи и има предност што нема да изгубите ништо. Сè ќе се чува во актовка.

куфер

Содржина на случајот:

  • Електричен отворач + полнач
  • Правосмукалка
  • Мерач на потрошувачка
  • Отстранувач на фолија

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена