Луксузен држач за шишиња за вино - Полица за вино со лента

Код: 94-034
2 170 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Луксузен држач за шишиња за вино - Полица за вино со лента е луксузен и стилски додаток за винарска визба, канцеларија или трпезариска маса.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен држач за шишиња за вино - Полица за вино со лента е луксузен и стилски додаток за винарска визба, канцеларија или трпезариска маса. Металните лавици за вино се елегантен и практичен додаток во секој дом, бар или викендица. Држачот за вино во форма на извиткана метална лента остава впечаток дека шишето вино „плови“ во воздухот, но сепак останува стабилно, што е совршен начин да го изложите вашето најдобро шише вино во витрина или на полица.

Поставете го овој креативен држач со модерен дизајн веднаш на масата кога чекате посета, совршено ќе се истакне, на пример, на убаво уредена и украсена маса за романтична вечера. Подобрете го вашиот впечаток со поставување луксузна калај за вино до решетката за шишиња плус стилски чаши за вино и корпа со солени јаткасти плодови - а романтичната атмосфера и совршениот стил се комплетирани. Волшебната решетка за вино дефинитивно припаѓа на луксузните полици за вино.

Полица за вино - луксузните полици за вино совршено го надополнуваат поставувањето на местата на манири на маса

држач за вино - штанд за шишиња за вино

Држач за шишиња за вино дизајниран во форма на црна метална лента , благодарение на што шишето вино мистично виси во воздухот. Уникатниот дизајн изгледа како виното да постигнало ефект на магична суспензија. Изложете го вашето вино со стил! Оваа нова решетка за вино е одличен стилски додаток или креативен централен дел од вашата винарска визба или трпезариска маса. Создадете стилска и романтична атмосфера со овој држач за вино.

Плус Висечкиот држач за лента за шише вино е изработен од метал.
Плус Креативната решетка за вино е дефинитивно добар совет за подарок за Божиќ или роденден
Плус Изложете го вашето вино на стилски и креативен начин, држачот има уникатен дизајн
Плус Модерен и интересен додаток на вашата винарска визба, канцеларија или трпезариска маса

Карактеристики:

Материјал: метал
Боја: црна
Големина: 34 × 12,5 × 15 cm
Тежина на штандот: 230 грама
Носивост: шише вино од 750 ml

Содржина на пакетот:

1x решетка за вино (шише за вино не е вклучено)
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена