Држач за телефон околу вратот - Држач за мобилен мрзлив врат - флексибилен 3 во 1 и може да се ротира за 360°

Код: 11-505
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Држач за телефон околу вратот - држач за мрзлив врат за мобилен (мобилен) телефон - 3 во 1 флексибилен и ротирачки за 360° е идеално решение доколку сакате да ги имате слободните раце.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за телефон околу вратот - мрзлив држач за врат за мобилен (мобилен) телефон - 3 во 1 флексибилен и ротирачки за 360° е идеалното решение доколку сакате да ги имате слободните раце додека ги гледате вашите омилени видеа. Благодарение на флексибилниот држач, можете лесно да го прилагодите држачот на телефонот во саканата положба за оптимално доживување при гледањето . Едноставно закачете го држачот околу вратот и мирно гледајте филмови, видеа или читајте е-книги.

Држач за паметен телефон за iPhone или Android - Држач за телефон со вратот (мобилни телефони)

Држач за паметен телефон за iPhone или Android  - Држач за телефон со врат (мобилни телефони)

Променлив и флексибилен држач за мобилен телефон

Држачот за мобилни телефони може да се обликува, флексибилен и ротирачки 360°. Неговиот универзален механизам за стегање обезбедува безбедно прикачување на мобилниот телефон, благодарение на што ќе имате слободни раце и вашето лице ќе биде безбедно од евентуален пад на мобилниот телефон. Благодарение на флексибилноста на самиот држач, можете да го свиткате за различни намени. Можете да го користите како стап за селфи, статив или држач за вратот, исто така може да се свитка околу кој било предмет.

врат држач за телефон паметен телефон за мобилен телефон

Компатибилен и идеален за патување

Ако имате мобилен телефон со големини на екран од 4 до 7,3" (10 до 18,5 см), нема да имате проблем да го користите држачот со вашиот мобилен телефон. Можете да шетате низ куќата со држачот, да направите телефонски јавете се и истовремено извршувајте ги работните или домашните обврски Држачот за мобилен телефон ќе стане идеален придружник дома и на патиштата.


Спецификација:

  • Гледање филмови без раце
  • Одговара на секој врат
  • Материјал: ABS
  • Димензии на производот: 12,5 x 6 x 63 cm
  • Тежина: 220 грама


Содржина на пакетот:
1x Држач за мобилен телефон со вратот

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена