Електричен отворач за вино со LED позадинско осветлување

Код: 94-026
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Електричниот отворач за вино со LED позадинско осветлување го отвора шишето на едноставен начин во рок од неколку секунди и тогаш ништо нема да ве спречи да уживате во вашето омилено вино.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електричниот отворач за вино со LED позадинско осветлување го отвора шишето на едноставен начин во рок од неколку секунди и тогаш ништо нема да ве спречи да уживате во вашето омилено вино. Сигурно сте имале такво искуство, дека сте ја скршиле и здробиле плута во виното. Овие компликации се веќе минато, бидејќи со нашиот електричен отворач брзо ќе ја отстраните плута без никакви проблеми. Прво, извадете ја фолијата од врвот на шишето со користење на пластичен отворач (вклучен) дизајниран за оваа намена, а потоа користете електричен отварач. Притиснете го долниот копче за да ја активирате плута што автоматски ја извлекува плута без никакво рачно влечење, а потоа со помош на горното копче можете да ја ослободите плута од шрафот.

Електричен безжичен отворач за вино

Дизајнот на отварачот е изработен од нерѓосувачки челик - легура на алуминиум, што го прави елегантен, а при користењето на отворачот се активира синото светло во внатрешниот дел каде што се наоѓа шрафот и така директно го осветлува шишето на отворот. Потребни се 4x AA батерии (не се вклучени) за работа со отворачот. Одличен луксузен помошник кој не смее да се пропушти во домаќинството за удобно уживање во виното.

Карактеристики:

Плус брзо и без проблем отворање на виното
Плус елегантен дизајн со луксузен изглед
Плус безжично напојување
Плус безбедно внатрешно поставување на шрафот

Спецификации:

Број на отвори: 100 и повеќе
Моќност: 4 x AA
Димензии: 252 mm (висина) x 45 mm (дијаметар)
Тежина: 300 g (без батерии)

Содржина на пакетот:

1x електричен отворач за вино
1x отворач за пластична фолија
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена