Ексклузивен сет за вински актовки

Код: 94-031
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ексклузивниот сет за вински актовки вклучува комплетни додатоци за послужување вино со вистинска атмосфера. Актовката може да послужи и како одличен помошник за сомелиери.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ексклузивниот сет за вински актовки вклучува комплетни додатоци за послужување вино со вистинска атмосфера. Актовката може да послужи и како одличен помошник за сомелиери кога одат на разни вински настани или за презентации на дегустација на вина. Во елегантната актовка има врвен додаток , кој се состои од декантер, електричен отворач за вино, отстранувач на фолија и затворач. Индивидуалните додатоци имаат соодветно место во актовката за да се избегне оштетување при транспортирање. Винскиот сет е идеален и како подарок за различни пригоди како што се Денот на таткото, роденденот, Божиќ, свадбата или годишнината.

комплет кутија за вино

Комплет додатоци вклучува:

Декантер за вино - аератор за аерација на црвено вино за истакнување на неговите ароматични и вкусни карактеристики
Електричен отворач за вино - го отвора шишето за неколку секунди без апсолутен напор
Отстранувач на фолија - се користи за брзо и прецизно отстранување на филмот од врвот на шишето
Затка - ако остане малку вино во внатрешноста на шишето, со помош на овој затворач ќе го затворите шишето за да го одржите виното во свежа состојба за понатамошно консумирање и да спречите излевање.

Карактеристики:

Плус елегантно пакување вински сет
Плус корисен сет за секој љубител на вино
Плус одличен подарок за различни пригоди
Плус квалитетна обработка на поединечни компоненти

Содржина на пакетот:

1x декантер
1x штанд
1x пиедестал
1x затка
1x отстранувач на фолија
1x електричен отворач за вино

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена