Златни покер џокер карти - Ексклузивни карти за играње 54 парчиња во дрвена кутија

Код: 11-553
1 798 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Златни покер џокер карти - Ексклузивни карти за играње 54 парчиња во луксузна дрвена кутија. Ексклузивната палуба на карти е многу детална.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Златни покер џокер карти - Ексклузивни карти за играње 54 парчиња во луксузна дрвена кутија. Ексклузивната палуба на карти е многу детална. Златниот метален дизајн и бројките во црвено и црно додаваат престиж на играта и ја прават привлечна . На задната страна на картичките е прикажана банкнота од 100 долари. Воодушевете го вашето семејство или пријатели и подарете им го овој извонреден сет на картички во кутија.

Златни картички + луксузна дрвена кутија

Златни картички + луксузна дрвена кутија

Елеганција и издржливост во едно

Сетот во луксузна кутија се состои од 54 златни картички и 2 џокери. Картичките се пластични, што гарантира дека ќе траат неколку години без оштетување. Во споредба со класичните стандардни покер картички, тие не се распаѓаат и се издржливи . Картичките имаат големи, читливи ознаки.

луксузни златни пластични карти за играње

Спецификација:

  • 54 златни картички во луксузна кутија за подароци
  • Материјал: дрво и пластика
  • Димензии на производот: 9 x 6 x 2 cm
  • Тежина: 124 грама


Содржина на пакетот:
1x луксузна дрвена кутија
54x златни картички
2x џокер

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена