USBC кон Lightning SuperCord кабел со брзина на полнење до 20W - црно

Код: 71-081
1 364 ден Цена без ДДВ: 1 136 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кабелот USBC до Lightning SuperCord со брзина на полнење до 20W - црно е врвен издржлив кабел што може да се справи со секое екстремно оптоварување.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кабелот USBC до Lightning SuperCord со брзина на полнење до 20W-црн е врвен издржлив кабел што може да се справи со секакво екстремно оптоварување. Кабелот отпорен на куршуми и обвиткан со најлон обезбедува сеопфатна заштита на целиот кабел. Конструкцијата на кабелот е исто така засилена со подобрена технологија.

УСБЦ кабел за осветлување за мобилен телефон црн

Одлично ослободување од напрегање и засилен конектор

Благодарение на мекиот и флексибилен материјал, ублажувањето на напрегањето на кабелот помага да се апсорбира напнатоста и да се зајакне врската помеѓу кабелот и конекторот. Огноотпорни ПВЦ конектори ја штитат плочката и чипсетот внатре со конектор од нерѓосувачки челик. Приложениот ремен од вистинска кожа гарантира дека кабелот не се заплеткува.

USBC кабел до конектор за осветлување за мобилни телефони

Кабел за полнење и синхронизација со MFi сертификат

Кабелот Zendure SuperCord е компатибилен со iPhone и iPad со сертификат MFI, со брзина на полнење до 20W за оптимално полнење и брзина на синхронизација до 480 Mb/s. Дополнително, кабелот SuperCord е сертифициран, што ја докажува високата издржливост до повеќе од 50000 свиоци на 180 °C, што е 10 пати повеќе од вообичаените кабли.

USBC кабел за полнење

Спецификација:

  • Тип на кабел: USB-C кон Lightning кабел
  • Опција за брзо полнење
  • Брзина на синхронизација: 480 Mb/s
  • Боја: црна

Содржина на пакетот:

1 x SuperCord USB-C кон Lightning кабел

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена