Затка за врата во форма на тестиси (топки) - смешен затворач за врата

Код: 11-536
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Затка за врата во форма на тестиси (топки) - смешен затворач на вратата ќе се погрижи вратата да биде убаво отворена. Оригинален подарок за стан или куќа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Затка за врата во форма на тестиси (топки) - смешен затворач на вратата ќе се погрижи вратата да биде убаво отворена. Оригинален подарок за стан или куќа. Ако сакате да им направите мајтап на вашите познаници со смешно предупредување „нежно отворете ја вратата“, само лизгајте ја оваа реалистична затка под вратата, која е во форма на машки тестиси. После тоа, можете само со смеење да гледате кој од господата прв ја гази.

Затка за врата - "машки топки" или тестиси

Стоп за врата - машки топки или тестиси

Висококвалитетен и безбеден материјал за затка

Затката на вратата е изработена од силикон и може да се користи на сите видови подови. Силиконскиот материјал гарантира дека не се создаваат гребнатини на подот кога вратата е отворена. Затката сигурно ќе гарантира дека вратата ќе остане отворена дури и за време на најголемиот провев воздух.

топки вратата затка

Спецификација:

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 13 x 4,5 x 7 cm
  • Тежина: 151 грама

Содржина на пакетот:
1x затворач за врата во форма на тестиси

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена