Торба за бокс на надувување - кренете ја боп торбата за бокс 152 см

Код: 11-557
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Торба за бокс на надувување - кренете ја боп торбата за бокс 152 cm​  е единствена спортска потреба. Можете да го користите во фитнес и класичен борбен спортски тренинг.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Торба за бокс на надувување - кренете ја бок торбата за бокс од 152 см​ е единствена спортска потреба. Можете да го користите во фитнес и класичен борбен спортски тренинг. Наменет е и за спортисти за брзински тренинзи, тренинзи за издржливост и техника, како и за ослободување од фрустрации и стрес.

Боп чанта - Боксерска торба на надувување со висина од 152 см

боп чанта Торба за бокс на надувување со висина од 152 см

Лесен за користење

Надувајте ја вреќата за удирање, наполнете го нејзиното дно со вода и можете безбедно да ја користите. Идеален е за спортски сали, училишта, фитнес центри, но и дома. Поради својата големина, може да се вклопи во секоја просторија, не мора да имате директно место за спортување. Може да го користи секој и се вклопува во секоја просторија.

боксерска боксерска вреќа за надувување за фитнес

Спецификација:

  • Димензии на боксерската вреќа: ø 60 x 152 cm
  • Кога се надува, држачот со торбичка е висока 152 см
  • Материјал: ПВЦ
  • Тежина: 485 g

Содржина на пакетот:
1x Торба за удирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена