Комплет виски - луксузна гарафа за виски + 2 чаши на дрвен држач

Код: 11-420
7 998 ден Цена без ДДВ: 6 665 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет виски - луксузна гарафа за виски + 2 чаши на дрвен држач, со што сервирањето виски или бурбон ќе биде искуство!

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет виски - луксузна гарафа за виски + 2 чаши на дрвен држач, со што сервирањето виски или бурбон ќе биде искуство! Комплетот вклучува и инка, стаклен затворач за гарафа, ледени клешти од нерѓосувачки челик или ледени камења за пијалоци и 9 парчиња ледени камења во торбичката. Карфата и чашите се направени од кристално чисто, лесно, калено стакло . Карфата има волумен од 850 ml . Основата е изработена од првокласно лакирано дрво, на кое во средината е поставена гарафа, а од страните има простор за две чаши, кои се нежно дизајнерски наклонети. Елегантната црна торбичка содржи 9 парчиња ледени камења и клешти од не'рѓосувачки челик за ракување со камења. Мала инка од нерѓосувачки челик ќе ви помогне да го додадете вашиот омилен пијалок во гарафата.

Луксузно стаклено виски поставено на дрвена основа + чаши + ледени камења

луксузна гарафа за виски

Изненадете го вашето семејство и импресионирајте ги пријателите со овој луксузен комплет во форма на дијамант

луксузна бурбонска гарафа
Спецификација:
Волумен: 850 ml
Материјал: стакло, дрво
Димензии: 33x14x23 cm
Тежина: 1 кг
Содржина на пакетот:
1x гарафа
2x чаша
1x Маша за мраз од не'рѓосувачки челик
1x торбичка
9x Ледени камења
1x инка од нерѓосувачки челик
1x Стаклен затворач за гарафа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

99%