Одело на надувување - Костум за возрасни RED Man XXL до 2,4 m + вентилатор

Код: 91-025
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Костум на надувување - Костум за возрасни RED Man XXL до 2,4 m + вентилатор веднаш ќе го привлече вашето внимание со својот впечатлив дизајн - погоден за сите промотивни активности.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Костум на надувување - Костум за возрасни RED Man XXL до 2,4 m + вентилатор веднаш ќе го привлече вашето внимание со својот впечатлив дизајн - погоден за сите промотивни активности . Костимот на надувување ќе биде вистински центар на вниманието и ќе обезбеди да изгледате исклучително на секој настан. Без разлика дали присуствувате на забава за танцување или го славите Ноќта на вештерките, овој костим е направен да ги издржи дури и најлудите танцови движења и да ве одржува удобно во текот на целиот ден.

Брановидно машко одело на надувување црвено со вентилатор

Машко одело на надувување црвено со вентилатор

Лесен за користење

Костимот е многу лесен за употреба. Автоматски се надува за неколку секунди, што го олеснува качувањето и спуштањето. Потребно е само да го вклучите и за неколку секунди да уживате во забавата во голем и оригинален костим.

костум на надувување црвен брановиден машки костум

Идеален за секоја пригода

Машкиот костум на надувување е одличен избор за секоја пригода. Без разлика дали се работи за забава, Ноќта на вештерките или некој друг настан, овој костим сигурно ќе биде хит и ќе ви помогне да се издвоите од толпата. Неговите живи бои и забавен дизајн ќе го привлечат вниманието на сите околу вас.

машки костум на надувување Wavy Man

Се надува за секунди

Машкиот костум на надувување лесно се надува за неколку секунди благодарение на вградениот вентилатор. Изработен е од висококвалитетен полиестер, кој гарантира неговата висока издржливост. Препорачуваме оделото да го перете само рачно и само со ладна вода. За неговото функционирање потребни се 4x AA батерии , кои не се вклучени во пакувањето. Овој костим е вистинска забава и ќе ви донесе многу смеа на секој настан на кој ќе се појавите.


Спецификација:

  • Само-надувување за секунди
  • Вграден вентилатор
  • Рачно миење и само ладна вода
  • Материјал: Полиестер, ABS
  • Универзална големина (со висина до макс. 2,4 m)


Содржина на пакетот:

1x Машки костим на надувување Wavy Man 240 cm

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена