Шпорет за јајца во микробранова печка 1 парче - мини пренослив инстант шпорет за јајца - HEN

Код: 11-565
558 ден 248 ден Цена без ДДВ: 206 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Шпорет за јајца во микробранова печка 1 парче - мини пренослив инстант шпорет за јајца - КОКОМКА или пилешко. Оригинален смешен шпорет за тврдо варени и меко варени јајца директно во микробранова печка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Шпорет за јајца во микробранова печка 1 парче - мини пренослив инстант шпорет за јајца - КОКОМКА или пилешко. Оригинален смешен шпорет за тврдо варени и меко варени јајца директно во микробранова печка. Готвењето јајца никогаш не било полесно со преносливиот шпорет за јајца во микробранова печка. Особено наутро, кога секоја минута е важна, тоа е пријател на сите луѓе кои брзаат на работа. Можете да готвите и да уживате во тврдо варени и меко варени јајца со шпоретот што личи на кокошка.

Мини шпорет за јајца во облик на пилешко за микробранова печка

Шпорет за јајца во форма на пилешко за микробранова печка

Варено јајце за неколку минути

Едноставно ставете го јајцето во шпорет, додадете малку вода и за неколку минути можете да уживате во вкусно јајце. Со овој паметен шпорет не мора да поминувате многу време во кујната, имате јајце сварено за неколку минути.

пренослив микробранова шпорет за јајца - пилешко

Спецификација:

  • 600 W: 5 минути меко готвење, 7 минути тешко готвење
  • Материјал: ABS
  • Димензии: Ø6,5 x 9,5 cm
  • Тежина: 51 грама


Содржина на пакетот:
1x пренослив шпорет за јајца во микробранова печка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена