Шолја за објектив за фотоапарат - патна термо фото-канонска кригла (шолја) за кафе/чај 500 ml

Код: 11-570
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Шолја за објектив за фотоапарат - патувачка термо-фото-канонска кригла (шолја) за кафе/чај 500 ml​ во форма на фото објектив ќе го задоволи секој љубител на фотографијата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Шолја за објектив за фотоапарат - патувачка термо-фото-канонска кригла (шолја) за кафе/чај 500 ml во форма на фото објектив ќе го задоволи секој љубител на фотографијата. Термичката кригла можете да ја користите како класична кригла или термос. Погоден е за разладени пијалоци како и за топли кои траат многу часови во криглата. Внатрешноста е изработена од не'рѓосувачки челик, што обезбедува одржување на температурата на пијалокот.

Термо шолја за кафе (шолја) со објектив за камера

Термо шолја за кафе (шолја) со објектив за камера

Убаво е да го започнете утрото со шолја чај

Криглата е опремена и со капак, кој спречува пијалокот да се излее надвор од криглата, а исто така спречува топлите пијалоци премногу да се изладат. Утрото е пријатно да го започнете со шолја чај во кригла која ве мотивира во вашите хоби. Ако сакате да му угодите на пријател фотограф, дајте му совршена инспирација и погледнете го уметничкото дело создадено од неговите раце.

термална кригла во форма на фото објектив

Спецификација:

  • Убав подарок за фотограф
  • Волумен: 0,5 l
  • Димензии: Ø 8 x 24 cm
  • Тежина: 430 g
  • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик

Содржина на пакетот:
Фото објектив 1x термос - термос кригла за патување 500 ml

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена