Шолја за кафе за автоматско мешање (магнетна)

Код: 11-388
1 612 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Шолја за автоматско мешање - шолја за кафе за автоматско мешање (магнетна) која работи со батерии, изработена од нерѓосувачки челик, издржлива и безбедна за употреба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Шолја за автоматско мешање - шолја за кафе за автоматско мешање (магнетна) која работи со батерии, изработена од нерѓосувачки челик, издржлива и безбедна за употреба, лесна за ракување и одржување. Дали често патувате? Дали сакате да уживате во вашиот омилен пијалок каде било? Само направете кафе или чај - додадете шеќер и нема да ви треба лажичка за мешање. Без разлика дали вашиот пијалок е премногу топол или немате лажица при рака - едноставно притиснете го копчето на криглата за да го измешате пијалокот.

Чашата за автоматско мешање ќе ви го олесни конзумирањето на кој било пијалок. Погодно е и дома или во куќа, внатре и надвор. Совршен совет за подарок за секого . Одлична кригла со автоматско мешање за љубителите на кафе или за оние кои се уште брзаат и се уште се зафатени. Оваа шолја за кафе дефинитивно ќе ви заштеди време и труд.

Шолјата што се промешува веднаш без проблем го меша вашиот омилен пијалок.

автомагнетна шолја самомешање - кригла за кафе


Дефинитивно ќе го цените едноставниот, но стилски изглед. Можете исто така да поставите капак на криглата (вклучена) за да можете секогаш да уживате во топло кафе. Капакот исто така го спречува излевањето на вашите пијалоци. Дури и ако е топол или ладен пијалок, оваа кригла е направена само за неа. Уживајте во млекото, чоколадните пијалоци и овошните сокови или инстант супата со оваа кригла и оставете ја да се меша за вас. Шолјата за кафе од нерѓосувачки челик може да се користи како нормална чаша за пиење доколку не ви е потребна функцијата за мешање. Исто така лесно се мие, но не користете машина за миење садови или не чистете со целосно потопување во вода.

Шолја за мешање совршена за љубителите на пијалоци - чај, кафе, млеко, пијалок од какао, топло чоколадо, инстант супа.

само мешачка кригла - кригла за мешање

Иако оваа кригла изгледа одлично на секоја полица на кујнскиот пулт или масичката, нејзината главна улога е да ја олесни работата. Овој кујнски додаток работи повеќе од типична шолја за кафе со самомешање и работи лесно и удобно. Едноставно притиснете го копчето за самомешање на криглата и пропелерот на дното се врти и ги меша состојките до пената. Не сакаш ладно кафе? Нема проблем, оваа чаша е од нерѓосувачки челик и ќе ја одржува температурата на пијалокот долго време дури и во зима.

Карактеристики:

Доволни се шолја за самомешање, 2x AAA батерии
Не ви треба лажица за мешање
Издржлив и безбеден за употреба
Содржи херметички капак со мала дупка за пиење
Само рачно перење, не е погодно за миење садови или микробранова печка
Лесно се чисти. Само наполнете со детергент и вода и потоа притиснете го копчето

Технички спецификации:

Материјал: ABS, нерѓосувачки метал (безбеден материјал за храна)
Димензии: 12 x Ø 9 cm
Тежина: 235 g
Волумен: 350 ml
Батерии: 2xAAA (не се вклучени)

Содржина на пакетот:

1 x чаша за самомешање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена